Technik Serwisu

Firma Agro-Instal Paweł Chudy

Lider z 20 letnim doświadczeniem w automatyzacji systemów udojowych dla krów, poszukuje rzetelnego fachowca z doświadczeniem (elektryk ,elektronik, automatyk) do serwisu zaawansowanych technologicznie instalacji udojowych czołowych światowych producentów w branży, na stanowisko:

Miejsce pracy: Krobia oraz teren województwa wielkopolskiego.

Zadania bieżące

  • Realizacja zleceń serwisowych od klientów ok. 3-5 dziennie w zależności od zapotrzebowania
  • Analiza zgłoszonych zleceń, dobór narzędzi i części niezbędnych do usunięcia awarii
  • Informowanie klienta o przebiegu wykonania zlecenia, przyczynach awarii oraz wykonanych czynnościach serwisowych
  • Pozyskiwanie zamówień na kolejne czynności serwisowe/przeglądy i przekazywanie ich do kierownika serwisu
  • Doradztwo w zakresie wymiany wyeksploatowanych urządzeń
  • Oferowanie najnowszych technologii dostępnych na rynku
  • Dbanie o wzorowe relacje z naszymi klientami i wizerunek firmy
  • Rzetelne wyjaśnianie wątpliwości klienta
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych

Wymagania

  • Znajomość schematów elektrycznych, elektronicznych
  • Doświadczenie zawodowe
  • Umiejętność analizy powstałych usterek, ustalenia przyczyn awarii oraz naprawy w czasie i kosztach potwierdzonych przez klienta
  • Systematyczność w pracy, planowaniu zadań i kontroli wykonania powierzonych zleceń
  • Gotowość do sporadycznej pracy poza wyznaczonymi godzinami (elastyczność) oraz dyżurów serwisowych 7 do 8 w miesiącu
  • Umiejętność nawiązywania relacji z nowymi osobami – klientami
  • Kultura osobista, schludny wygląd
  • Dbanie o powierzony sprzęt

Mile widziane

  • Znajomość systemów udojowych firm DeLaval, GEA/Westfalia, Afimilk- Fullwood, Milkline
  • Doświadczenie w serwisie podobnych urządzeń (kotły c.o., sprzęt AGD)
  • Umiejętność liczenia i myślenia analitycznego
  • Szybkie i sprawne podejmowanie decyzji
  • Umiejętność radzenia sobie w szybko zmieniających się warunkach
  • Chęć do pracy i rozwoju osobistego
  • Miła aparycja
  • Uczciwość

Oferujemy

  • Wynagrodzenie roczne – powyżej 45 000  zł
  • Premie za kwalifikacje i wykonanie zadań – od 300 do 1000 zł miesięcznie
  • Płatne dodatkowo nadgodziny i dyżury serwisowe
  • Otwarty system prowizyjny – od 3 do 15% za sprzedaż maszyn, towarów, części zamiennych i usług
  • Samochód służbowy wyposażony w profesjonalną zabudowę warsztatową i narzędzia
  • Samochód służbowy Peugeot Partner do dyspozycji po godzinach pracy
  • Telefon komórkowy -smartfon
  • Pełne ubezpieczenie ZUS
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
  • Laptop z niezbędnymi instrukcjami i schematami, instrukcje drukowane
  • Szkolenie podstawowe wewnętrzne
  • Szkolenia zagraniczne u producentów i dostawców urządzeń
  • Stabilną dużą bazę klientów do obsługi
  • Ciekawą pracę w doświadczonym zespole
  • Prestiż unikalnego zawodu na rynku

Aby wziąć udział w rekrutacji prześlij na adres : biuro@agroinstal.com.pl swoje CV z:

  • Dokładnie opisanym wykształceniem i doświadczeniem zawodowym
  • List motywacyjny z informacją dlaczego chcesz pracować jako mechanik serwisu w naszej firmie

Rekrutacja otwarta.

Agro-Instal Paweł Chudy
63-840 Krobia/ Ul.Jutrosińska 28a
www.agroinstal.com.pl
e-mail: biuro@agroinstal.com.pl
tel./fax: +48 65 571 12 84  /  m: +48 602 806 421

Skontaktuj się

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Odwiedź sklep

Sprawdź katalog produktów

Agro Instal Powrót na górę